ضمن تبریک فرارسیدن چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، حلول ماه مبارک رجب و میلاد با سعادت امیر مومنان حضرت علی (ع) به اطلاع می رساند پیش ثبت نام آزمون ورودی مدارس انرژی اتمی  آغاز از 26 بهمن ماه 1400 می گردد

مجموعه مدارس انرژی اتمی در مقاطع تحصیلی متوسطه اول و دوم برای آزمون ورودی سال تحصیلی 1402-1401 با شرایط ذیل ثبت نام بعمل می آورند :

 

دوره اول متوسطه

قابل توجه داوطلبان دبیرستان های انرژی اتمی دوره اول

پیش ثبت نام پذیرش دبیرستان های انرژی اتمی دوره اول در تمام پایه‌ها هم زمان با میلاد مبارک امیرالمؤمنین علی علیه‌السلام و روز پدر از روز سه‌شنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ از طریق سایت آغاز خواهد شد و تا نیمه اردیبهشت ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت.

الف) آزمون ورودی پایه هفتم:

درپایه هفتم، مرحله اول پذیرش در روز پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت سال ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد. زمان و مکان حضور هر دانش آموز در پنل داوطلب اعلام خواهد شد. پس از برگزاری مرحله اول، تعدادی از دانش آموزان به مرحله دوم راه پیدا میکنند. مرحله دوم از روز یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ تا سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ در شعب مدارس انرژی اتمی برگزار خواهد شد.

سوالات پذیرش مرحله اول به صورت تستی و مرحله دوم به صورت تشریحی خواهد بود و محتوای سوالات، هوش و استعداد ریاضی است . جهت آمادگی در آزمون، حل سوالات پایه هشتم مسابقات جهانی کانگورو پیشنهاد میگردد.

الف) آزمون ورودی پایه هشتم و نهم:

آزمون میان پایه برای پایه های هشتم و نهم نیز در روز پنجشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ به صورت تشریحی و از دورس ریاضی و علوم در شعب مدارس انرژی اتمی برگزار خواهد شد

محتوای آزمون:

پایه هفتم: دروس هوش و استعداد ریاضی (حل سوالات مسابقات جهانی کانگورو)
پایه هشتم و نهم : دروس ریاضی و علوم
 

داوطلبان باشگاه المپیاد:

کلیه داوطلبان باشگاه المپیاد که در سال های گذشته در یک رشته المپیادی مطالعه داشته اند می بایست در سایت پرسشنامه مخصوص المپیاد را با دقت تکمیل فرمایند.
پس از تکمیل مسئولین باشگاه المپیاد جهت شرکت در جلسه توجیهی و آزمون ورودی باشگاه از داوطلبین دعوت به عمل خواهند آورد.
 

>> ورود به وبسایت موسسه جهت پیش ثبت نام <<

 

با تشکر
ستاد برگزاری آزمون ورودی موسسه آموزشی فرهنگی صنعت هسته ای کشور